Zahradní souprava RIVAL 691 010 - trojdílná

Skladem
RIVAL - zahradní souprava
rival2rival3
 
Kód:
691 010
Výrobce:
Ostatní výrobci
560 Kč
 
 
 
 

Zahradní souprava RIVAL 691 010 - trojdílná

  • obsahuje velkou praktickou lopatku s držadlem, vějířové hrábě s teleskopickou tyčí a venkovní smeták na zametání ulic a chodníků s kvalitními polypropylenovými vlákny a s teleskopickou tyčí
  • lopatka a hrábě jsou plastové
  • teleskopické tyče jsou kovové se závitem a lze je snadno odšroubovat
  • výrobce : RIVAL - Německo
 

RIVAL

     V roce 1952 založil Gerhard Haas továrnu na kartáče Gerhard Haas KG. Od té doby se firma postupně rozvíjela až do dnešní velikosti, kdy prodává produkty pod značkou „RIVAL“ po celém světě. Jsme rychle rostoucí společnost, která se specializuje jak na výrobu košťat a kartáčů, tak na výrobu různého zboží z plastu.

     Dnes jsme jedním z hlavních výrobců potřeb pro domácnost v Německu a Evropě. Základním prvkem konceptu společnosti je a vždy bude orientace na potřeby zákazníka. Náš hlavní cíl je poskytnout zákazníkům široké spektrum zboží a maximální interakci klientům.

Společnost Rival se zaměřuje na sjednocení atraktivního designu s vysokou funkčností. K tomu je třeba zřetelný cit pro design a hluboké know-how tohoto spektra produktů.

     Od roku 1952 se naše ušlechtilé zboží úspěšně vyrábí ve městě Stockach. Máme obrovský sklad zboží nevšední kvality naší značky a jsme velmi pyšní na to, že se naše zboží vyrábí v Německu. 

 
 
 
 
 
 
 

Nepropásněte naše akce

Najdete nás

v Českých Budějovicích

Palas.cz

 

moser wahl dovo stahlwaren merkur solingen burgvoget solingen keller bursten extra scharfe stahlwaren

 
doprava zdarma rychlý kontakt