Nůž Burgvogel Solingen 4800.401.06.0 - na zeleninu - 6 cm

Skladem
Burgvogel Solingen 4800-401-06-0
BV 4800.401.06.0
 
Kód:
4800.401.06.0
Výrobce:
Burgvogel Solingen
425 Kč
 
 
 

Nůž BURGVOGEL Solingen 4800.401.6.0 - na ovoce a zeleninu

  • malý, lehký a šikovný planžetový nůž velmi vysoké kvality se zahnutým a hladkým ostřím - na brambory, ovoce, zeleninu a na vykrajování na hůře přístupných místech
  • materiál : špičková nerezová solingenská ocel
  • stabilní ostří  - ručně dobrušované ( velmi ostré )
  • nýtovaná plastová rukojeť z polyoxymetylenu ( POM  - vyznačuje se vysokou tvrdostí a tuhostí, vynikající rozměrovou a tepelnou stabilitou a minimální přilnavostí ) - ergonomické a estetické provedení
  • délka ostří 6 cm
  • výrobce : BURGVOGEL Solingen - originál Solingen Německo

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Burgvogel Solingen

"Me fecit Solingen" (mně stvořil Solingen),

těmito latinskými slovy říká firma Burgvogel Solingen, že i přes nejmodernější výrobní metody, zůstává věrna kombinaci vysokých nároků na kvalitu a precizního řemeslného zpracování svých výrobků.

Tato německá firma byla založena bratry Bahnsovými v roce 1949 ve městě Solingen.

V prvních letech své existence čítala společnost pouhých deset zaměstnanců, kteří se zpočátku věnovali vyrábění nožů na zakázku.

V této době firma přichází (jako první na světě) s poloautomatickou bruskou nožů a udává tak směr v technologické inovaci broušení nožů.

Poptávka po výrobcích Burgvogel však strmě rostla, proto se firma roku 1952 odstěhovala do nového areálu, který nahradil původní, kapacitně nevyhovující prostor.

V letech 1953, 1956, 1971, 1984 a 1986 byla výroba modernizována a rozšířena, tak aby reagovala na potřeby trhu a pokrok. V 80. a 90. letech se tedy kupují další výrobní kapacity.

V roce 1997 byla společnost certifikována dle normy DIN 9002.

Do nových a inovativních technologií investuje firma nemalé částky i v současné době, v čemž bude nyní již třetí generace Bahnsových pokračovat i v budoucnu v souladu s dlouholetou tradicí této nožířské firmy.

Kvalitou prověřené kuchyňské a řeznické nože Burgvogel Solingen vyrobené s použitím těch nejlepších ocelí, dlouholetých zkušeností a pilné práce se dnes prodávají téměř po celém světě.

 
 
 
 
 
 
 
 

Nepropásněte naše akce

Najdete nás

v Českých Budějovicích

Palas.cz

 

moser wahl dovo stahlwaren merkur solingen burgvoget solingen keller bursten extra scharfe stahlwaren

 
doprava zdarma rychlý kontakt